Pracovní doba řidiče. Evidence pracovní doby řidiče. Tachografy, kotoučky. Odečet z karet řidičů a digitálních tachografů. Kontrolní sestava.

Pobierz demo

Stáhněte si demoverzi programu

Politika jakosti

Reference

Klienti Tachospeed

Česká republika

  • SmVaK Ostrava a.s., Ostrava
  • Lukoil Aviation Czech s.r.o., Mošnov
  • Strojírny POLDI a.s., Kladno
  • Ekologické a inženýrské stavby s.r.o., Praha
  • Euro-Logistik s.r.o. Boršov nad Vltavou
  • Johnny servis s.r.o., Tetín u Berouna
  • Sanitární služby a technika, s.r.o., Moravské Knínice
  • AGRO Žamberk a.s.
  • Altech Mladá Boleslav, s.r.o.
  • AMEC Nucelar Czech Republic, a.s., Temelín
  • Atrweld s.r.o., Liberec
  • Autospedition, s.r.o., Česká Lípa
  • AVM TRANS s.r.o., Vikýřovice
  • ASANO s.r.o., Liberec
  • Auto Soviš, s.r.o., Znojmo
  • Autodoprava Pavel Dlouhý, Ostrava – Stará Bělá
  • A.W. spol. s r.o., Loštice
  • Becker Bohemia s.r.o., Plzeň
  • Brema-eko, s.r.o., Praha
  • Cargoinvest, s.r.o., Olomouc
  • Commexim Group, a.s., Říčany u Prahy
  • Číma odpady s.r.o., Liberec
  • Coleman SI, a.s., Vsetín
  • CONTROL CZ, s.r.o.
  • Delika s.r.o. Otrokovice
  • Doprava Dopita s.r.o., Šumperk
  • Dr. Jiří Čermák – Ryas, Hodonín
  • EU Automobile s.r.o., České Budějovice
  • EURO Sol, s.r.o., Velký Týnec
  • Fa Podrazil s.r.o., Praha
  • FOL-Obal s.r.o., Doksy
  • Galatrans, s.r.o., Brodek u Konice
  • Gebauer Gemi Se, Praha
  • Helvik, spol. s r.o., Zlín
  • Hunsgas s.r.o., Brno
  • Ing. Jindřich Sznapka, Český Těšín
  • Ing. Jurčík, s.r.o., Velké Heraltice
  • Jaroslav Nosek, Jičín
  • Josef Valtr, Ronov nad Doubravou
  • Jiří Barták, Tišnov
  • Jiří Kožukar, Klatovy
  • Jiří Rozsíval, Brno
  • Karel Hasenöhrl, Úžice
  • KAS IK s.r.o., Kralupy nad Vltavou
  • KLZ servis s.r.o. Valašská Bystřice
  • Libor Valenta, Karlštejn
  • Lukáš Mareš, Hlavatce
  • MBM TRADE CZ, s.r.o., Praha
  • Menoušek Transport, Brno
  • Meridian Sped, s.r.o., Liberec
  • Michal Verner, Tursko
  • Miroslav Fuksa – Domix, Holešov
  • Morávia Chem, s.r.o., Slušovice
  • MP LESY, spol. s r.o., Benešov u Boskovic
  • Müller Forwarding, Zabrušany
  • M+N, s.r.o., Vrchlabí
  • Odetka a.s., Vrbno pod Pradědem
  • OK-BE s.r.o., Nový Knín
  • PAPA Professional Services, s.r.o.
  • Pavel Jevčák – autodoprava, Stříbro
  • Pavelec, s.r.o, Vyšší Brod
  • Pekařství Arnošt Obrusník, Dolní Benešov
  • PKP dopravní společnost s r.o., Kolín
  • POMP Vlaštovičky, Opava
  • Posmayspol s.r.o., Most
  • PROFILes s.r.o., Dolní Branná
  • PVKP stavební s.r.o., Praha
  • Rappa pyro s.r.o., Ostrava-Polanka
  • Robert Čížek, Cítov
  • Rostislav Zajíček, Prostějov
  • Spedition Zavřel s.r.o., Pardubice
  • Stavebniny u komína s.r.o., Olomouc
  • Stone Connection Czech, Rožnov pod Radhoštěm
  • Šimek TRANS s.r.o., Praha
  • Technické služby Kutná Hora, s.r.o.
  • Top design stavby s.r.o., Sychrov
  • Topline logistic spol. s r.o., Troubky
  • Tomáš Janda, Praha
  • Transcart, s.r.o., Jičín
  • Turnovský obchodní podnik, s.r.o., Turnov
  • Václav Barták – autodoprava, Tišnov
  • Vladan Lyčka, Petřvald
  • Vitamín D, s.r.o., Polička
  • VOŠ a SOŠ, Roudnice nad Labem
  • Watrans s.r.o., Praha
  • ZAPE Ekoinvest, s.r.o., Karlovy Vary
  • ZEV Šaratice, a.s., Šaratice
  • Zdeněk Krejsa – autodoprava, Vizovice

Slovenská republika

  • MIPAX s.r.o., Banská Bystrica
  • EUROTOUR-BUS, Poprad
  • Stanislav Janega – autodoprava
  • Boom Snacks Slovakia, Batizovce

Polsko

  • „AGRI plus“ Szymczak sp.j.
  • „AW-BUD“ sp. z o.o.
  • „CARTER TRANS“ Tomasz Kruk
  • „Danek“ Daniel Olszewski
  • „FI-DO-TRANS“ Józef Młynarczyk
  • „HOTEX“ Hotkowski Robert
  • „IR“ Iza Rugała Spedycja Międzynarodowa i Krajowa
  • „ROMAR“ Maria Reszczyńska i Roman Reszczyński s.c.
  • „DIL – SUROWCE WTÓRNE“ sp.j. Maria i Krzysztof Szymanek
  • ADR-Trans Aneta Kobielska
  • ADR-TRANS s.c.
  • AGROSAD sp.j. Wróbel Jerzy Wróbel Radosław
  • ALU-MET Piotr Burzyński
  • Aluron sp. z o.o.
  • ANITECH J i R Ogulewicz sp.j.
  • AP-POL Agnieszka Petlińska
  • Artrur-Trans Przewozy Krajowe i Międzynarodowe Artur Czerwiński
  • ASP Transport Artur Skoneczny
  • Banken Polska sp. z o.o.
  • Belpol Poland sp. z o.o.
  • Bitum sp. z o.o.
  • Biuro Handlu Zagranicznego DREWEXIM sp.j.
  • Biuro Rachunkowe Ekspert s.c. J. T. Kurek
  • Biuro Turystyczno-Przewozowe „Krzysztof“ Czesław Łodziński
  • BLUMAR sp. z o.o.
  • ComerTrans sp. z o.o.
  • DAKAR-TRANS Spedycja Międzynarodowa i Krajowa Rugała Sławomir
  • Danielli-Transporte Joanna Grabska
  • DAVI usługi transportowe Dziuba Agnieszka
  • De Haan Logistyk sp. z o.o
  • Dom-Plast Justyna Szramke
  • Doradztwo Podatkowe Wiesława Raczkowska
  • Dried Flowers Export-Import, Produkcja
  • DWG Transport Wojciech Gocłowski
  • EFT Polska sp. z o.o.
  • EKO TRANS SYSTEM sp. z o.o.
  • Ekodynamic sp. z o.o. sp.k.
  • Ekomech-Trans sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej
  • Electra Wojciech Żelewski
  • EOC Polska sp. z o.o.
  • Ewa Hurt-Detal M. J. Antończyk sp.j.
  • F.H. „Bartex“ Adam Łysoń
  • F.H.U. „MARKUS“ Brzęczek Marek
  • F.H.U. „ZEMBRZUSCY“ s.c.
  • F.H.U.P. TACHO-EKSPERT Grabowski Marek
  • F.T.U. BOG-DAN Bogdan Wesołowski
  • F.H.P. WOŁOCH ARTYKUŁY SPOŻYWCZE
  • F.H.T. „ALTRANS“ s.c. Adam Tomasiak, Lucyna Tomasiak
  • F.H.U. „TECHPOL“
  • Firma „Zawadzki“ s.c. Transport i obsługa biurowa firm transportowych-spedycja
  • Firma AGRIK Adam Wątka
  • Firma Handlowa „ARPOL 2“ Bogusława Rojewska & S-ka sp.j.
  • Firma Handlowa MAJSTER
  • Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa TRANSTAL Andrzej Ryczek
  • Firma Handlowo-Transportowa Zbigniew Feliszewski
  • Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Szlufik
  • Firma Handlowo-Usługowa Szymon Walentynowicz
  • Firma POLSTAR Handel Usługi
  • Firma Sunkel Śruby sp. z o.o.
  • Firma Transportowa „Mistral Bus“ AlLitawiński, S. Tłustowski sp.j.
  • Firma Transportowo-Spedycyjna BETATRANS
  • Firma Transportowo Usługowa „ARTA“ T. Tytko, A. Mostek sp.j.
  • Firma Usługowa „Jawa“ Jacek Walnik
  • Firma Usługowa „WOLANT“ Paweł Wolanin
  • Firma Usługowo-Handlowa Wacław Skiba
  • Firma Wielobranżowa „ILTRANS“ Jan Ilnicki
  • Firma Wtórnix Andrzej Szymankiewicz
  • FUH H. Sowa
  • FUHT STANWEL
  • Gaja Recykling Mirosław Gwóźdź
  • Gospodarstwo Ogrodnicze Grzegorz Krasoń
  • Gospodarstwo Rolne Wabcz sp. z o.o.
  • Heisterkamp Transport sp. z o.o.
  • INTER-PLAST M. Nowak i S-ka sp.j.
  • Kancelaria Podatkowa Stanisław Kutniewski
  • Klarzyńska Joanna, Klarzyński Adam SPED-TRANS sp.j.
  • KMS sp. z o.o.
  • KONKRET s.c. Jarosław Ciesielski Stanisław Ciesielski
  • Krause sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej
  • Lang-Trans Transport Ciężki Józef Lang
  • LIDER s.j. Jan Bandosz R. Szwajkowski
  • Lpp Tex S.A.
  • MARVEK Transport i Spedycja
  • Media-System Mirosław Trzebiński
  • Mostostal Zabrze Zakład Transportu Samochodowego Spedycji i Usług Serwisowych sp. z o.o.
  • Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Końskich
  • P&S Transport i Spedycja sp.j.
  • P.H PROMAX Halina Augustowska
  • P.H. „CARBO-STAL“ T. Przybyłek, M. Polak sp.j.
  • P.H. „Plus 1“ Katarzyna Szuran
  • P.H.U. „ARKON“ Justyna Wolańska
  • P.H.U. Artur s.c.
  • P.H.U. EDANO Edward Giezek
  • P.H.U. TRUCK-SERVICE s.c.
  • P.H.U.P. „TRANS-SUD“ Andrzej Skarżycki
  • P.P.H.U. „DELFIN“ s.c. Rutyna Zbigniew, Rutyna Marta
  • P.P.H.U. „J-TRANS“ Jarosław Jasiak
  • P.P.H.U. AGA Dariusz Kosiorowski
  • P.P.H.U. GAST-TRANS Bogusław Lęnczar
  • P.P.H.U.T. „SASTRANS“ EKSPORT T. SAS IMPORT
  • P.P.U.H. INSTALEX Grzegorz Sośnicki
  • P.U.H. „MIX-TRANS“ Dariusz Friedrich
  • P.U.H. „TOM“ Tomasz Wojdon
  • P.U.H. DUMAR s.c.
  • P.U.H. „SKAR“ K. Karwowski i S. Karwowski sp.j.
  • P.W. CARBO-SILESIA T. Przybyłek, G. Przybyłek sp.j.
  • P.W. Duet Andrzej Mateja
  • P.W. EKO-TRANS s.c. Henryk Sowa, Bożena Sowa, Krzysztof Sowa
  • P.W. ROSTAL s.c. J. i J. Orzechowski
  • P.W. SPIŻ G. Wawrzak, C. Wawrzak sp.j.
  • PHPU ARCOPOL
  • PHU ALMAT Jerzy Matysiak
  • PHU BRONSON Marek Brąś
  • PHU Export-Import Edward Ziółkowski
  • PHU Trakt Marek Jaroszkiewicz
  • PPHU „EKOPROD“ s.c. J. Wypych & J. Szczucki
  • PPHU „Monrex“ Robert Szymański, Usługi Transportowo-Spedycyjne
  • PPHU „Kartonex“ sp. z o.o.
  • PPiOZM HK-CUTIRON sp. z o.o.
  • PPUH NOVIA Jacek Nowak
  • PPUH OPAK-POL Krzysztof Pieróg
  • PRODWODROL SULECHÓW S.A.
  • Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne Transport Drogowy Roman Szewczuk
  • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ELGRA G. Smolińska
  • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Trans-Krusz Bogdan Gruszka
  • Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane PAL-GAZ-BUD M. Palacz, R. Palacz s.j.
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe „ANETTA“ Halina Godlewska
  • Przedsiębiorstwo Przemysłu Betonów Prefabet Kurzętnik
  • Przedsiębiorstwo Przewozów Międzynarodowych „POL-MAT“ sp. z o.o.
  • Przedsiębiorstwo Robót Drogowych sp. z o.o.
  • Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe „FORTUS“ sp. z o.o.
  • Przedsiębiorstwo Usługowe Michał Cencelek
  • Przedsiębiorstwo Usługowe PERSONEL Rafał Wędzel
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „ARPO“ K. Spalony sp.j.
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Markopol
  • Przetwórstwo Rybne Granfish s.c.
  • Przygraniczna Firma Handlowa „TOLAK I LICAK“ sp.j.
  • PUH AGMAR
  • PUH Transport Ciężarowy Michał Rożek
  • PUHT Piotrowski Marek
  • PUT I HP ZOTOS
  • Sarris Darm sp. z o.o.
  • Scrapena S.A.
  • Smeets Ferry Polska sp. z o.o.
  • Spedycja i Transport SPEDKON PLUS s.c. T.& R. Czerwionka
  • SPLIT SPEDYCJA I TRANSPORT s.c.
  • T.H.S Magra
  • TANGO & CASH FINANSE sp. z o.o.
  • Ter-Trans
  • Tomex TWAG Dutkiewicz
  • Trans-Gravel Bem i S-ka sp.j.
  • Transport Ciężarowy Stefan Piecunko
  • Transport Ciężarowy-Roboty Ziemne Jan Rydzewski
  • Transport Samochodowy Mechanika Pojazdów Janusz Birkholc
  • Transport Spedycja REDFOX s.c. M. Sieczka, R. Lisiecki
  • Trefl sp. z o.o.
  • U.T.H. TRANS-FONDO Sulewski Franciszek
  • UNIFLOR TRANSPORT sp. z o.o.
  • Usługi Transportowe „Krystof“ Jarosław Wielgucki
  • Usługi transportowe „MARTRANS“ Katarzyna Trojniak
  • Usługi Transportowe Borek Stanisław
  • Usługi Transportowe Czogalla Andrzej
  • Usługi Transportowe Grzegorz Kołodziejak
  • Usługi Transportowe Henryk Figurski
  • Usługi Transportowe i Handel Marek Wdowiak
  • Usługi Transportowe Jacek Suwała
  • Usługi Transportowe Zbigniew Lendo
  • Usługowy Przewóz Osób Autokarem Rukat Mirosław
  • UTB-TRANS-SPED Marian Bąk
  • Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A.
  • VIGGEN s.c.
  • WIMAK sp.j. Borkowscy, Zdanowski
  • Z.H.U. Lasek s.c. B. Lasek, F. Lasek, B. Jurasz, W. Jurasz
  • Z.P.U. IDMAR Edmund Idkowiak
  • Zakład Naprawy Tachografów TACHO Adam Barcikowski
  • Zakład Produkcyjno Montarzowy „Unimet“
  • Zakład Przerobu Złomu SKAW-MET sp. z o.o.
  • Zakład Rozbioru i Składowania Drobiu sp. z o.o.
  • Zakład Stolarski Roman Okoński
  • Zakład Usług Informatycznych „COMSERVICE“
  • Zakład Usług Specjalistycznych „Secura“
  • Zakłady Mięsne „MAT“ w Czerniewicach sp. z o.o.
  • Zakłady Tworzyw Sztucznych „ERG“ w Pustkowie S.A
  • Zibet sp. z o.o.

… a další.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *